"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Deprese- třetí díl- Bolest a sebeškozování

20. září 2017 v 3:30 | Eleanore Inkake Samathe Lune |  Depression

Byla malá. Bylo ji čtrnáct let. Brala prášky na maniodepresi. Nálady se ji střídají jako ponožky a nikdo její psycho stavy nechápe či když z ničeho nic přestane komunikovat s okolním světem na několik měsíců či pár hodin. Nebo najednou začne plakat a pak se najednou šíleně smát ani sama v tu chvíli neví která právě bije. Většinou v těch stavech šílenství či euforie nevníma nic ani svět okolo sebe. Je úplně mimo realitu. Je toho více. Nejde popsat všechny stavy. To prostě nejde. A kdo to nezná na vlastní kůži jako jà nikdy nepochopí. To je jedno. Zrovna stála v tramvaji když se blížil večer.
Jela zrovna domů ze školy. Ještě musela dělat úkoly. A učit se na test. Když dojela domu z doučování matematiky tak si prvně šla dát vařící vanu při svíčkách. Relaxace podle ní. Vařící voda ji vždy uvolní stuhlé svaly. A chodidla, krk, tělo. Byla roztomilá, ale nemocná.Těžké duševní onemocnění. Které nejde vyléčit. Ale ona to neměla zatím v tak těžkèm stádiu. Je ve vývinu. Takže se její nemoc moc neprojevovala. Ale byla tu stále zatím ve vývinu. Narodila se s ní.

Roky plynuly rychle a ji už bylo osmnáct. Začala se řezat a její stav se prudce zhoršoval. Po tom co ji ublížil Vatero se úplně zbláznila. Prostě ji dohnal k šílenství. Čistému šílenství. Dostala se do těžkých psycho stavů. Od té doby skončila na drogách a všem možném. Začala si píchat pervitin do žil. Stala se díky němu z ní feťačka. Pak bez toho už nevydržela ani den. Jen co se probudila musela si píchnout další dávku. Kruhy pod očima, a hodně zhubla. Kost a kůže. Nakonec se z bolesti a lásky oběsila doma v bytě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 chem chem | Web | 20. září 2017 v 20:46 | Reagovat

:( ach smutne to dievca

2 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 20. září 2017 v 20:57 | Reagovat

[1]: to ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama