"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Dotknout se hvězd

14. září 2017 v 15:34 | Eleanore Samathe Lune |  Pohádky

Procházela se opět pod noční oblohou plnou hvězd. Milovala pohled na hvězdy noci jen se jich dotknout. Tančila pod oblohou noci. Vířila v porivech větru. Jako by měla křídla. Opět běhala po louce mezi květy bosa v trávě. Vítr si hrál s jejími vlasy a tráva hladila hodidla. Točila se dokola a smála se. Milovala to. Ráda tančila s květy,trávou, listím větream a zvěří. Pod chladnou lunou temné noci. Zvěř ji milovala. Byla vílou.

Malá drobná víla se zlatými vlasy a bílími šatičkami.Nejraději sedávala v korunách stromů. Tam byla blíže hvězdám. Poletovala v bělavých mracích s ptáky. S motýli a hmyzem. Avšak jeji duše byla osmamělá. Avšak zvěř a příroda ji naplňovali. Byla dítě lesa a přírody. Snila o hvězdách a vesmíru. Ta touha ji ničila. Ach, dotknout se tak hvězd. No alespoň mohla létat v mracích a bouřích mezi blesky. Milovala krupobití a bouře.

Dodávali ji sílu a energii. Jednou zase poletovala v bouři tentokrát byli blesky větší a silnější. Padali kroupy a přes déšť nebylo viděti. Bylo pár hodin před svítáním. Malá víla byla vysoko v oblacích avšak kroupy ji srazili a ona s polámanými křídly padala k zemi. Jak tak padala z nebe k zemi tak ji chytl do dlaně anděl a odletěl s ní do nebes...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama