"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Help me druhá část - Erikova smrt

15. září 2017 v 14:12 | Eleanore Inkake Samathe Lune |  Help Me

Sylwia šla na hodinu a Erik též. Zase je šikanování spoluzaci. Erik našel na židli hřebíky a hodina už začala. Sylwia začala plakat když měla lavici od temper a učitel na ní začal řvát. " Proč máš barevnou lavici? !" řval. Sylwia začala plakat když na ní učitel řval. " A nebul! " řval dále. Odešla z učebny a šla na záchod tam vytáhla skalpel a začala se řezat do kůže nejprve do nohou pak do ruky srdce a natočila to na mobilní telefon. Pak to zveřejnila na youtube se řádky " Uzavřený svět otevřené rány " s touto větou to zveřejnila na youtube . A rezala se dále. Erik to samé tak že málem vykrvácel. Ne on tam opravdu vykrvácel. Celý záchod plný krve . Když jeho spolužák šel na záchod tak začal řvát vyděšeně přes celou školu. Přiběhl učitel a vykopl dveře. Tam ležel Erik bez vědomí už byl jinde . Byl mrtev. Spáchal sebevraždu. Kvůli šikany ve škole. Odvezl ho pohřební vůz a vyučování skončilo.


Policie přijeli vyslechnout učitele i žáky, ale žáci už byly doma. Takže je policie servala. Proč žáky poslali domů. Učitelé nevěděli co říci. Mlčeli. Pak se v hrobovem tichu ozvalo " My jsme je po tom šoku nechtěli dále stresovat. Omlouváme se. Nám to v tom šoku nedošlo. " ozvala se učitelka. " Hmm. Nu dobrá, ale i tak je budeme vyslýchat. " odvětil policajt. "Běžte domů. Pak vás vyslechneme všechny. Budete předvolání před policii na výslech. " odvětil druhý policajt. A odešli. Učitelé si vzali věci o šly též . Jeho třídní učitelka se doma zhroutila. Předávkování léky na psychiku a vodka. Manžel byl v práci takže o tom nevěděl. Učitelka spáchala sebevraždu v koupelně. Zemřela. Vzala si moc prášků a moc alkoholických nápojů. Když manžel přijel domů už jí nemohl zachránit. Byla úplně bez života. Zavolal pohřební vůz a zhroutil se.

Sylwia od té doby nevyšla mezi lidi. Úzkost, žal, bolest, depresemi. Od této chvíle přestala komunikovat a chodit mezi lidi. Uzavření se do sebe. Už jí nikdo nezbyl. Už ztratila vše. V těžké depresí se brouzdala po internetu a našla online hru. V té hře byly různé místnosti. Tak vytvořila Místnost sebevrahů. Byla její královnou. Postupně se tam začali objevovat různí lidé co chtěli spáchala sebevraždu. Takže si v tom světě spolu povídali a psali si. Tam jí ostatní rozuměli. Ne jako v reálném životě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti muj nový blog?

Ano moc 73.5% (36)
Vubec ne 26.5% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama