"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Help me první část - Sylwia a Erik

15. září 2017 v 14:11 | Eleanore Inkake Samathe Lune |  Help Me

Sylwia šla do školy. Měla krásné růžové vlasy. Chodila především v černé barvě, ale občas i bílé, růžové či přidala i jinou barvu. Chodila v něčem na způsob gothic stylu, ale né úplně. Milovala hřbitovy a přírodu. Zrovna byl podzim. Oblékla si černé kalhoty, černé tričko s rudou lebkou a černé steelky. Udělala si černé stíny a černá ústa. Pak si vzala čorno-bílé návleky na ruce a bundu s Marylinem Mansonem. Avyrazila do "mučírny" jménem škola. Ano v tétodobě ještě chodila mezi lidi. Pršelo. Vzala si kapucu. Barevné melancholické počasí. Ano milovala podzim. Ano pochmurné počasí jako její duše a srdce.

V této době byla ještě schopná vyjít mezi lidi. Měla jednoho kamaráda. Erika Darena. On jediný ji chápal. A měl ji rád. On jediný ji nešikanoval jako všichni ve škole. Též chodil v černé barvě. Měl černé vlasy s modrými melíry. Dlouhé pod ramena s patkou přes oko. Též se líčil a měl dva piersingy v ústech. V uchu měl černý tunel. Byli nejlepší přátelé. A ani on neměl v realitě moc přátel, pořád seděl za počítačem a hrál hry. Chodili spolu do školy. Ona do osmé třídy a on do deváté třídy.

Vždy se sešly na zastávce a do školy šli spolu. Objali se a nasedli na autobus. Erik bydlem o blok dál než ona. Kousek od ní. Chodili spolu občas na hřbitovy či urbex. Měli stejnou vášen a oba se báli lidí. Sociální fobie. Ale v této době ještě ne tak velká aby se neodhodlali do školy a vyjít vůbec ven mezi lidi. Když autobus zastavil před školou oba se na sebe opěttak podívali kývli hlavou a šli do davu krutých spolužáků. Rozešli se každý do své třídy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra(Mia) Petra(Mia) | E-mail | 15. září 2017 v 16:31 | Reagovat

je to úžasný,jako všechno od tebe

2 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 15. září 2017 v 17:02 | Reagovat

[1]: dekuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama