"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Hřbitov- Láska na prahu

14. září 2017 v 20:54 | Eleanore Samathe Lune |  Cemetery

Rod shiki byl mocný. Ukazovali se jen v noci. Divných úmrtì ve vesnici přibývalo. A doktor si stàle nevěděl rady. Mělo to přiznaky na vše možné, ale ani jedno s toho nebyla správná přìčina.


Megumi byla naštvaná na svůj nový rod shiki za smrt své nejlepšì a jedinè kamarádky. Na jednu stranu byla ráda, že nenì člověk z druhè strany si na to pořádně nezvykla. Ale Sunako nedokázala nenávidět. Sunako ji měla hodně ráda navìc byla jediná s kým se ještě bavila. Lovila na svou pěst. Q pán rodu na ni byl velmi naštvaný. Stále se kvůli tomu hádali. Nakonec kousla Natsuna. Měla ho svým způsobem stále ráda ,ale z druhe strany ho nenáviděla. Za to, že ji zlomil srdce. A Sunako nevì že ji miluje. Nedokáže ji to řìci. Stydì se. Nikdy předtìm se ji to nestalo. Avšak pozorovala u Sunako zvláštnì náznaky.

Třeba ji sleduje když se převlėká nebo jde spát. Dává ji krev když když nemusì a tak. Možná se Sunako lìbì? Kdo vì? Megumi to jednou už nevydržela a sáhla ji na zadek. Sunako se tvářila překvapeně ,ale ne zase, že by ji to extra vadilo. Megumi byla zmatená. Zrovna spolu byli na hřbitově. Nikdo nikde. Sunako ji polìbila. Megumi se nebránila takže se pomilovali na hřbitově.

Měli zkontrolovat hrob Natsuna jestli přežil. Po dokonalém sexu mezi hroby vykopali hrob Natsuna. Přežil. On nenávidì shiki takže byl naštvaný. Za to co z něj je teď, ale jeho láska žije sice je člověk, ale miluje ho. Vìce než svůj život. Ano byl zamilovaný do jedinèho a nejlepšìho kamaráda Thoru Mutou.

Seishin Muroi postupně začìnal tušit co se ve vesnici děje . Na to, že byl z chrámu napsal mnoho knih o shiki. Hlavně o Abelovi a shiki. Proto za nìm začala chodit Sunako Kirishiki. Už od začatku co se jejì rod přistěhoval do vesnice tak za nìm chodila. Milovala jeho knihy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama