"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Hřbitov- Natsuno a nový život

14. září 2017 v 20:55 | Eleanore Samathe Lune |  Cemetery

Netsuno nenáviděl shiki , ale když už je to co je rozhodl se proměnit svou životní lásku Thoru Mutou. Sece se mu nechtělo z něj udělat to co ze srdce nenáviděl , ale po svém pohřbu a novèm probuzení chtěl aby byl stále součástí jeho života. A jinak už to nešlo. Megumi věděla jak se mu pomstít a povedlo se ji to co chtěla. Pomsta je sladká jako krev. Teď už měla na duši klid po zlomeném srdci navíc už měla Sunako takže konečně byla šťastná. Co ji nedal Natsuno ji dala Sunako.


Toshio Ozaki se snažil přijít jako doktor na příčiny tolik smrti ve vesnici. A k tomu jedna babka postupně začínala šílet s tím ,že v nové vile na kopci jsou shiki. Ostatní ve vesnici ji ovšem brali za šílenou bábu co je prostě šílená. Ovšem Toshio Ozaki o tom po tolika ùmrtích začínal lehce přemýšlet. Takže šel do kláštera pro radu za Seishin Muroi.

Seishin Muroi o nich svým způsobem věděl ,ale neřešil to. A tēž si díky Sunako nepřišel tak sám. Takže svým způsobem Toyhio poslal do háje, ale nenápadně svým způsobem. Prostě mu řekl něco na způsob toho, že je Svatý muž atd. A že je v tom sám.

Mezitím Natsuno přemýšlel co má dělat. Přemýšlel , že Thoru nechá člověkem a sám se nějakým způsobem zabije či že z něj udělá to co je on teď a uteče s ním někam daleko ode všeho pryč či že ho promění a zůstanou tedy ve vile než po nich půjdou lidé z vesnice až přijdou na to kdo jsou a že existují opravdoví shiki.

Nechtěl lovit lidi proto raději hladověl. Ale občas se musel přemoci a pít lidskou krev, prostě musel jinak to nešlo. K tomu ho děsila představa, že ho moc láká chuť krve Thoru. Prostě to nešlo nijak vydržet. Tak začal Thoru navštěvovat když Thoru spal. Nakonec mu vlezl do snů aby se mu o něm zdálo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama