"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Je sobota...

16. září 2017 v 13:50 | Eleanore Inkake Samathe Lune |  O vesmírech a černé rakvi


Je sobota a já se nudím. Jo je nuda. A mám hrozný stach o kamarádku jde opět do ikemu a na operaci srdce. Její stav se zhoršil. Poslední měsíce jsem za ni chodila do nemocnice. Přemýšlím nad mnoho věcmi. O životě a smrti. O nesmrtelnosti. O lásce a o tom jak se vlastně vůbec cítím. Sama nevím. Hrozný zmatek a chaos v hlavě. Mám chuť něco psát, ale nevím co. Mám mnoho myšlenek a nápadů, ale nemám náladu tu psát, ale i mám chuť něco psát. Takže píšu toto. Sama nevím jakou mám vlastní náladu. Pořád noční můry a divné sny takže se budím s divnou náladou. I na silných práškách na spaní. Nevím co mi je. Ale i vím proč se trápím. Ale to raději psát nebudu. Nechci aby o tom někdo věděl. Takže píšu svè myšlenky sem. Chaos v chaosu. Deprimuje mne, že jsem přišla o čtenáře či to, že nikdo už nechce do mých soutěží, že se bojím ,že nenajdu nové čtenáře mých povídek, příběhů a básní. To je jednou věcí co mi pomáhá, občas. Někdy je mi tak zle že nedokážu nic psát. Či je mi tak zle, že píšu pořád něco, ale když mou snahu něco splodit nikdo neocení připadám si už úplně zbytečná. Psaní je můj život píšu už jedenáct let. Už dost dlouho. Má vůbec cenu mé práce zveřejňovat? Kdo chce abych psala dále komentář. Zajímá mne jestli mé práce vůbec někoho zajímají?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lydie Lydie | 16. září 2017 v 21:21 | Reagovat

Asi nejsem ta správná "cílová skupina" - pro Tvé články. Ve svých 70 letech nechápu spoustu věcí.
Přemýšlím, co jsem  asi dělala když mě bylo 20 let, jako Tobě. Slovo nuda jsem neznala. Tenkrát byla i delší prac. doba než nyní. Dělali jsme přesčasy, ráno jsem přišla po 12 hodinové službě a večer byl opět nástup. Když jsem měla volno, tak byla práce na zahrádce - tenkrát, co si kdo nevypěstoval, tak neměl. V obchodě se stála někdy fronta i na mrkev. Taky se muselo sušit seno pro králíky atd.....
Ve volných chvílích jsem četla. Televizi jsme neměli...../vnoučata se ptala, zda jsme měli vůbec elektřinu/.
Asi Tě nebudu unavovat svým psaním....
Jednou jsme vnoučatům ukazovala kameny, které jsme vykopali na zahradě. Je to opuka, v které jsou otištěné lastury a různé rostliny. Vyprávěla jsem jim, že kdysi tady bylo moře, na dně se usadila hlína, pod ní zůstaly škeble a pak voda vyschla, všechno ztvrdlo  atd.. Vnoučata se ptala: "A Ty to babi pamatuješ"? Tak jsem říkala, že jsem sice stará, ale až tak moc ne. :-)  :-)

2 ValarMorghulis ValarMorghulis | 17. září 2017 v 1:23 | Reagovat

Jen piš. Ber to i jako trénink. Každá činnost ho potřebuje. Piš pro sebe, piš co Tě napadne, co Ti dělá radost i co Tě děsí. Piš vše. Leave a mark

3 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 17. září 2017 v 2:54 | Reagovat

[1]: neunavujes

[2]: ok

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama