"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Krvavá řeka- Údolì smrti

14. září 2017 v 20:34 | Eleanore Samathe Lune |  Bloody River

{věnování Miyako , Karolíně a Rašmale}

Anwena byla alfa smečky vlkodlaků. Takových smeček bylo mnoho po světě. Tato smečka žila v opuštěnèm viktoriánskèm domě. Uprostřed hlubokých lesů. Kousek od nich byl starý hřbitov a řeka. Te řece se říkalo krvavá řeka a tomuto údolí se přezdívá údolí smrti. Lidé se sem bojí chodit , ale občas se zde někdo ukáže. Miyako zde též měla smečku. Tyto dvě smečky byli při sobě.


Dělili si území , ale když přišlo období lovců tak se proti nim spojili a občas smečky z okolí. Miyako a Anwena byli totiž obě alfy a k tomu nejlepšì kamaradky. Tento přìběh se odehrává predevšìm v Údolí smrti, ale i jiných mìstech. A proč název krvavá řeka? Tak nějak miluji obrázky krvavých řek a konečně jsem se dokopala na toto téma něco začìt psát. Dobrá Miyako šla ven z opuštěných kasáren. Tam bydlela jejì smečka. Kdo se objevil v údolí smrti se většinou domu nevrátil. A tato řeka je opravdu krvavá.

U tèto řeky už zemřelo lidì ještě dřìve než tu byli vlkodlaci. Zde se událo mnoho bitev, válek a v řece už tehdy bylo vìce krve než vody. Ze zraněných vojáků. Opravdu už od dávných časů v téti řece bylo vìce krve než vody. Byli zde kruté války tenkrát jen lidskè. Vlkodlaci se sem nastěhovali celkem nedávno. Tak prvnì smečky tu byli tak před padesáti lety. Na tu dlouhou předávnou historii je to málo. Jak se řìká před kristem tak zde vice platì před vlkodlaky.

Miyako a Anwena jsou vice než nejlepšì kamarádky. Avšak jejich vztah je tajný. Nikdo o něm nevì jen ony dvě. Jsou spolu už devět let. A snad nikdo na jejich vztah zatìm nepřišel. Byli spolu šťastné. Moc se milovali. Ale nikdo o tom nesměl vědět. Chodili občas jen ony dvě na lovy bez svých smeček. Ano...tvrdili že alfa porada a mezitìm si spolu užìvali. Alkohol, cigarety, sex a vše možnè. Do civilizace chodili pro sexy oblečenì. Ale co chcete od vlků? Musì se nechat, že upìři jsou stokrát vznešenějšì rod.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama