"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Mořská pana

16. září 2017 v 12:40 | Eleanore Samathe Lune |  Pohádky


Jmenovala se Debona. Byla mořká panna. Byla princezna moře. Její otec je Otew a její máma Sycela. Byli to vládci moře. Avšak lidem skrytí. Lidé o nich nevěděli. Měli moc a sílu. Debona milovala západy slunce lidského světa. Pořàd je sledovala z útesů uprostřed čirého moře. Milovala tu romantiku a barevnou krásu nebe. I ràda pozorovala hvězdy na noční obloze.


Jen byla smutnâ, že stále sama pozoruje tu krásu nad mořem . Toužila po někom kdo by to sledoval s ní. Byla ve zkutečnosti moc osamělá, ale nikdo to nevěděl. Nikomu se nesvěřovala se svými pocity. Bála se otce i matky, že by se jim to nelíbilo a chtěli by ji najít manžela, kterého si chtěla vybrat až se zamiluje do někoho sama. Prostě si chtěla vybrat sama. To byl její jeden sen.

Milovala moře, ale i souš. Chtěla se někdy projít po souši. Toužila po tom. Ale bála se to vše říci. Byla nádhernà. A děsně moc sexy. Pozorovala tak lidský svět, takže věděla zhruba o něm něco. Jednou tak plula mořem a narazila na lucernu. Jelikož měla velkou moc tak nepotřebovala žádný oheň. Prostě ji zapálila svou myslí. Uměla svou myslí ovládat co chtěla.

Takže se rozhodla svítit namořníkům z útesů na cestách. Takže se jednoho večera zamilovala do jednoho námořníka. Když přišla bouře tak spadl do moře. Topil se . Ona ho vzala za kamarádkou čarodějnicí. Udělala z něj mořského pána. Jinak to nešlo. Umíral.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irí Irí | 2. ledna 2018 v 14:14 | Reagovat

no jako pohádka dobré

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama