"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Podzimní dny- pohádka

14. září 2017 v 15:00 | Eleanore Samanthe Lune |  Pohádky
Byla jedna elfka Evelína. Žila v domečku u řeky. Byla zde šťastná na tomto místě. Byl podzimní den. Milovala podzim a zimu. Byla šťastná że je podzimní období. Listí už byli barevné. Byla zvláštní elfka. Milovala pochmurnè počasí a temné věci, ale nebyla zlá. Milovala tu melancholii. Nevěděla proč, ale bylo to tak. Byla královna elfů i trpaslíků. Měla velikou moc a sílu. Byla krásná měla přítele a krále lesa Ankake. Milovali se.
On miloval též podzim jako jeho královna. Dlouho si předtím nebyli schopni říct si své city, ale to je jiný příběh. Teď jsou spolu šťastný. A jsou vládci lesů a zvěře, elfů, trpaslíků , rostlin, vody, větru, země, ohně. Byli vážně mocní.
Princezna Were byla jejich dcera. Ale unesl ji drak. Byli sice vládci i zvířat tak i přes to se drak odvážil unést jejich dítě. Takže svolali veškeré draky světa a musel jim dítě vrátit. Zákony jsou zákony. Drak byl zabit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama