"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Psychiatrická léčebna díl šestý

14. září 2017 v 16:31 | Eleanore Samathe Lune |  Psychiatric hospital

Ano Dům hrůzy a běsu a hrozných břeček co se nedali jíst. K tomu hrozné sestry, které jsou protivné a ještě více šílené než pacienti sami. A sebevražda? To se neví jistě. Tato stará psychiatrická léčebna má i své povídačky. Třeba o tom, že zde straší starý duch dávného pacienta Giarona. Ano prý zde straší a byli zde již už nějaké podivnosti v historii této psychiatrické léčebny. V okolí je hřbitov bláznů a psí hřbitov. Ano tato psychiatrická léčebna má své kouzlo ale i nahání hrůzu. Tato psychiatrická léčebna je největší psychiatrickou léčebnou v okolí a má svůj areál který sám o sobě vyvolává deprese. Bohnický park má ale rádo hodně lidí až na ty pacienty co jsou zde zavření třeba půl roku i měsíc zde stačí k tomu aby vám začalo hrabat v této léčebně už jen z toho, že jste tu zavření.

Ano je to velmi depresivní staré místo. Jsou tu v okolí pohřbení staří dávní pacienti. A někdo tvrdí, že je tu někde brána do pekla. Je na aktuálních pacientech aby vše vyřešili. Malí detektivové, kterým nedávná smrt nahnala takovou hrůzu, že nemohou pomalu spát. Nikdo neví co se přesně stalo. Našli ji oběšenou na prostěladle. A prý neměla oči. Ano začalo se šířit, že měla vypíchlé oči, ale jak by mohla spáchat sebevraždu bez očí? Leda by ji je něco vypíchlo až po oběšení pacientky. Rive se, ale netvářil nijak vyděšeně jen nakvašeně na personál.


Tady nám mají pomoci? To myslí vážně? Tak protivné staré krávy. Ano nedá se to zde vydržet. Dům hrůzy už jen díky těm sestrám v bílích pláštích co jen nadávají a křičí a jsou nakvašené každý den a vylévají si to na pacientech. Jo a ano. Kdo nezažije nikdy nepochopí. Bohužel. Ano protivné sestri a bratři bývají pomalu každý den. Přísná pravidla. Bůh ví jestli na ni neudělali sestry nějaké divné pokusy i tomu se tu dalo věřit. Ano žel, ale v tomto domě šíleností je možné vše i to nemožné.

Depresivní to místo. Ale hřbitov bláznů je nudný a na psí hřbitov nikdo nechodí. Je po odlehlé ulici od areálu. Dojedli. Po obědě jsme měli hodinu volna a potom nějaké aktivity. Aktivity typu kopání hrobů pro něco či někoho nebo plavání v nedaleké bažině nebo střílení šípů do slepic na dvorku. Takže zde to opravdu nebylo normální ani v nenormálnosti. Vážně šílenství v šílenství. Tady by hráblo každému. I normálnímu člověku. Hlavně ze seter co mají ve všem chaos a bordel.

Byla jsem smutná chtěla jsem být s Rivem a trápila mne ta Eressis. Co se jí tak mohlo stát? Přemýšlela jsem. Ale nebyla jsem schopna na nic přijít tak jsem usnula. Spala jsem tak tvrdě, že mne vzbudila až rána do hlavy tvrdým předmětem. Z hlavy mi začala téct krev přes obličej. "No konečně jsi vzhůru blbko!" zavrčela sestra a už mne hnala na kopání hrobů. No alespon tam byl Rive se mnou, ale jen jsme tiše mlčeli a kopali ty jejich hroby.

-Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 19. září 2017 v 19:47 | Reagovat

Už se těším na čtvrtek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama