"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Sebevražda

14. září 2017 v 15:02 | Eleanore Samanthe Lune

Deprese úzkost bolest žal. Bez přàtel . Přàtelé co od ni odchàzí. Smutek bolest tíha žití. Chtěla zemřít. Bylo tak mizerně už zase. Pořàd až na manie stavy euforie, ale skoro vůbec neměla. Takže castěji deprese a stavy co byli stokràt joršì než deprese. Už nemohla dál. Přišla o dalšìho kamaráda. Už ztratila tolik lidí že to nejde spočìtat. Vzala si žiletku a začla se řezat do kůže. Do rukou nouhou. Krev tekla proudem z jejího těla. Krev tekla po podlaze v koupelně. Dlaždice se zbarvili její krví. Zrovna přišla o dalšího kamaráda, kterému věřila . Další hádka . Zase to samé. Chce ji opustit jako každý. Doufala, že má alespoň jednoho kamaráda. Chce ji též opustit.

Bojí se, že ho ztratí. Hrozný strach a úzkost. Bolest. Úzkost a deprese. Chtěla zemřít. Prášky zapijí alkoholem. Brečí. Teď ji ukliďnuje. Má o nich strach. Už to má zavázané. Zase se hádají. Chce být prostě mrtvá. Miluje tři lidi, ale jeden na ni sere a dva o tom nevědí. Jeden z nich je mrtvý a ona je zadaná. Je ji hrozně. Psychicky se hroutí. Pláč. Bojí se, że joli opustí. Každý jo vždy opustí věčná samota, která ji ničí. Chce ji opustit další ztrátu nedá. Už ztratila vše co mohla. Skoro nikdo ji nezbyl. Všichni od ni nakonec odejdou. Nedáváto.
Vzala do ruky nůž a podřezala si tepny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama