"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Šílené patálie Tří světů kapitola 1- Bradavický expres

14. září 2017 v 16:10 | Eleanore Samathe Lune |  Crazy mess of Three Worlds

Když Harrymu zemřeli rodiče po útoku Voldemorta tak ho jeho děda Hagrid odnesl do rodiny Weasleyů, které veřil nejvíce. Harry byl v té době malinké miminko. Své rodiče nikdy nepoznal zbyla mu jen jizva. Hagrid potom dal instrukce Legolasovi. Legolas se stal jedním ze strážců Harryho. Rodina Weasleyů ho adoptovala. Stali se v průběhu nejlepšími přáteli s Ronem a jeho sestrou Hermionou. Byli si v něčem hodně podobní. Pořád někde běhali a dělali rošťárny, ale nebyli zlí. Jen si hráli. Občas dělali kouzelnické experimenty především Hermiona. Občas je přijel navštívit Legolas s panem Tumnusem. Děti Legolase milovali a pan Tumnus si s nimi hrál na louce či po lesích. Tumnus byl na hry a šílenosti.


Rád si s dětmi hrál. Smích a radost až na občasné uzavření Harryho do sebe. Vždy když se uzavřel do sebe přemýšlel jaké mohli tak jeho praví rodiče. Harry měl bratra Froda. Jen Frodo s nimi nežil. Vlastně se neznali. A též se čas od času ukázal Aslan jen zkontrolovat jestli je Harry v pořádku a pak se klasicky vypařil. Aslan právoplatný král Narnie jen válčil z Jadis o svůj trůn. Jadis čarodějnice, která začala tvrdit, že je právoplatná královna Narnie avšak nebylo to tak. Svolala na Narnii doby temna. Harrymu bylo už jedenáct, Ronovi devět a Hermioně osm. Už měli věk na první ročník školy v Bradavicích o které děti do této doby neměli ani tušení.

Hagrid o Bradavicích prozatím mlčel a zmizel i přes to, že je to Harryho děda. No a po těch letech se najednou před dveřmi Weasleyů zjevil Hagrid s tím, že se jede do Bradavic. Arthur Weasley a Molly Weasleyová se zděšeně podívali na Hagrida. Oni tři moc dobře věděli co jsou Bradavice zač a nejvíce se báli o Harryho, protože věděli, že Voldemort touží po jeho smrti. A nejen on. Voldemort měl Harryho zabít i s rodiči na příkaz Sarumana. Harryho i Froda. Jenže oba přežili útok Voldemorta až na jejich rodiče. O Froda se stará Hagrid. A Hagridův syn Kaspian už je ve třetím ročnííku v Bradavicích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama