"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Šílené patálie Tří světů kapitola 10 první část- Legolas a Jitřní poutník

14. září 2017 v 16:22 | Eleanore Samathe Lune |  Crazy mess of Three Worlds

egolas si zrovna prohlížel jistý obraz s neznámou lodí když se ho omylem dotkl. Najednou se objevil na palubě neznámé lodi, které velil zrovna princ Kaspian. Vůbec nechápal jak se tam ocitl a co tu dělá princ Kaspian který se učí v Bradavicích. Kolem nich se rozprostíralo široké moře a všude vlny. Vůbec to nechápal jak se zde ocitl, ale uklidnovalo ho, že je tu s princem Kaspianem. Byl nervozní, ale trochu v klidu. Zmatený z toho jak se zde objevil. "Zdravím tě Legolasi na palubě Jitřího poutníka!" pronesl náhle princ Kaspian. "Co tu dělám?" pronesl zmateně Legolas. "Byl jsem v Bradavicích u obrazu s touto lodí a objevil jsem se zde." dodal lehce zmateně. "Už jsme očekávali tvůj příchod milý to Legolasi. Narnie je v ohrožení a Aslan je ve válce s trpaslíky." pronesl lehké vysvětlení Kaspian. "Čekali? Kde je Aslan?" hned se ptal na Aslana krále Narnie. "Ano čekali jsme na tebe a konečně jsi na naší palubě. Palubě Jitřího poutníka." řekl vesele Kaspian Legolasovi.

"Nu kupodivu mne to překvapilo jen lehce o Jitřím poutníkovi jsem už báchorky slyšel od Gandalfa a Brumbála tak už vím, že tato země opravdu existuje. Děkuji za uvítání. A s kým válčíme? A kde je Aslan král Narnie?" ptal se Legolas s úsměvem. "Bojujeme proti Sarumanovi a trpaslíkům co se k němu přidali a s Ledovou královnou co ukradla Aslanovi trůn." vysvětloval Legolas. "Jo o ní jsem též slyšel, ale nebyl jsem si jist, že je to skutečnost. Tak už vím, že je." zasmál se ironicky Legolas. "Aneb vítej mezi námi!" zajásal Kaspian po boku s Arwen. "Arwen?" udivil se Legolas. Legolas ji měl moc rád. "Ano Legolasi i já zde jsem. Na této palubě Jitřího poutníka. Ty jsi se sem dostal přes obraz v Bradavicích, že?" pronesla Arwen.

"Ano přes ten zvláštní obraz. Ano má drahá Arwen." odvětil Legolas k Arwen. "Jsem rád, že jsi též na této palubě. Ozvalo se zaskučení. To se jen na palubě zjevil Tumnus při klopítnutí a náhlému pádu na palubu poutníka. "Taky obraz?" zasmál se Legolas při elegantním nástupu na lod Tumnuse.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama