"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Šílené patálie Tří světů kapitola 2- Cesta do Bradavic

14. září 2017 v 16:11 | Eleanore Samathe Lune |  Crazy mess of Three Worlds

Harry,Ron,Hermiona jdou do prvního ročníku v Bradavicích a Ginny Weasley, Fred Weasley, George Weasley jdou už třetího ročníku. Harry,Ron,Hermiona zhruba tušili co jsou Bradavice. Ale jen z doslechu. A navíc u nich bylo zakázané o Bradavicích před těmi třemi mluvit. Především před Harrym. Pro jeho bezpečí měli ho chránit. Oni pravdu o něm a Frodovi věděli. Frodo též nastupuje do školy v Bradavicích. Ředitelem Bradavic je Albus Brumbál a nejlepší přítel Brumbála je Gandalf a Hagrid je jako jeho bratr. Děti si sbalili věci a vyrazili s Hagridem prve na nákup pomůcek. Potřebovali především vhodné hůlky a pláště potom si šli vybrat zvíře. Harry si vybral bílou sovu Hedwiku, Ron černou sovu Muriel a Hermiona hnědou sovu Luri.

Ron si vybral ještě myš Kiri a Hermiona černou kočku Mariam a Harry bílého vlka Sněha. A už bylo nakoupeno. Hagrid je vedl podivnými uličkami na vlakové nádraží. "Vlakové nádraží?" divil se Harry do vzduchu. "Ano vlakové nádraží, ale my jdeme na nástupiště devět a třičtvrtě." odvětil mu Hagrid. "Aha, ale jak?" nechápal. Hermiona a Ron se podívali na Hagrida s Harrym. Legolas s Tumnusem je doprovázeli na nádraží. Fred najednou pronesl "Takhle" a proběhl sloupem nádraží. Tak se nakonec všichni dostali na správné nádraží k Bradavickému expresu.

Avšak Legolas, Tumnus a Hagrid nenastoupili. Tak si Harry s ostatními sedli do kupéčka aby jim expres neujel. Hagrid jen u okénka pronesl "Uvidíme se v Bradavicích" a zamával. I slzička mu ukápla dojetím. A expres se rozjel do té bájné školy jménem Bradavice. Harry,Ron i Hermiona i když byli trochu vyděšení tak se moc těšili na nové šílenosti a vědomosti. Fred říkal, že je v Bradavicích veliká sranda. No je pravda, že bez Fred Weasley a George Weasley by Bradavice nebyli Bradavice. Bez těchto dvou šílenců vážně ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama