"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Šílené patálie Tří světů kapitola 3- Harryho udivení

14. září 2017 v 16:13 | Eleanore Samathe Lune |  Crazy mess of Three Worlds

Expres se rozjel. Začali si povídat a dělat z nudy kraviny když je z humoru vytrhla ženská s vozíkem. "Dáte si něco?" ptala se jich. "Jedny žvíkačky prosím" pronesl zdrceně Ron. "Ne dáme si všechno" zjevila se náhle Lenka Láskorádová. Všichni se prudce otočili na Lenku. "Kdyžtak já jsem Lenka. Lenka Láskorádová. Mohu si přisednout všude je plno" představila se jim Lenka s úsměvem. "Ale samozřejmě. Ještě se místo najde." řekl jí Harry. Expres uháněl lesy,kopci,horami, skalami. Neuvěřitelnou rychlostí. "Ty jsi Harry Potter že?" pronesla Lenka k Harrymu. "A kde máš svého bratra Froda?" dodala. Harry najednou zmlkl a zkameněl. "Bratra? Jakého bratra?" nechápal. "Ty nic nevíš?" divila se Lenka.

"Tvůj bratr Frodo jde též do prvního ročníku v Bradavicích jako ty." prozradila mu. "A Brumbál je ředitelem Bradavic a jeho dva nejlepší přátelé jsou Gandalf a Hagrid. Což mi připomíná jak se Hagrid má? Je tvůj děda přeci. " podotkla. "Co to říkáš?" vyjel Harry na Lenku. "Má pravdu" přidal se Ron. "Máme zakázané o tom všem mluvit" podotkla Hermiona. "O čem mluvit? Co se stalo?" začal vyšilovat Harry. "Uklidni se" ozval se Fred klidně avšak s výrazem jako by si sedl na ježka či jako by nasral dikobraze. "Jak nemám šílet?" ohradil se Harry. "Měli jsme mlčet i o Bradavicích..." promluvila Jinny.

"Hagrid je učitel magie v Bradavicích a je tvůj děda a máš bratra Froda. Vy jediní dva jste tehdy přežili..to..." dodal Fred a všichni mu dali za souhlas. Harry jen mrkal očima a šklebil se. "Jsi v našem kouzelnickém světě všude známý a tak i hobit Frodo tvůj bratr. Ano máš bratra Froda a Hagrid je tvůj a Froda děda. Váš jediný pravý příbuzný co ještě žije" dodala Lenka Láskorádová. "Co vše kurva ještě nevím?" rozzuřil se Harry na celé kolo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama