"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Šílené patálie Tří světů kapitola 4- První den v Bradavicích

14. září 2017 v 16:14 | Eleanore Samathe Lune |  Crazy mess of Three Worlds

Najednou expres prudce zastavil. "A už jsme tu" pronesl George a zasmál se. Nastalo ticho a všichni začali návalově vystupovat. Na Harryho už čekal Hagrid. Objali se s úsměvy. A pak vylezl Frodo, který se krčil za Hagridem. "Zdravím tě můj bratře Harry" pozdravil nejistě bratra Frodo. "Ty jsi Frodo že? Dozvěděl jsem se o tvé existenci teprve před chvílí i to, že Hagrid je náš jediný příbuzný co žije. Frodo se prudce otočil na Hagrida. "Cože ty jsi náš děda? Proč jsi mi o tom neřekl?" vystartoval Frodo na Hagrida. Hagrid zkameněl a pronesl "No um..pro vaše bezpečí. To je dlouhý příběh hoši. A ano je pravda, že jsem váš děda, ale teď pojďte do školy. Ostatní už odešli." odvětiil Hagrid a každého z nich popadl za ruku a rozešel se směrem ke škole.


Cesta do Bradavic byla dlouhá a temná. Hagrid si zavolal klofana a usadil hochy na něj a poslal klofana do Bradavic. Kluci sebou škubli leknutím. Ale i když toto stvoření nikdy neviděli tak nakonec usedli a odletěli do školy. A Hagrid kráčel pěšky. Jelikož byl veliký tak mu cesta pěšky netrvala dlouho. Ten let na neznámém stvoření si velice užili. Vůbec se jim z mraků nechtělo do školy. Klofan s nimi přeci jen trochu blbnul v nebi mezi mrakami, ale žel musel přistát před budovou Bradavic. Klofan si je oblíbil.

"Harry tady jsi" vyjíkla Hermiona štěstím. "Báli jsme se o tebe" dodal otráveně Ron. No jo Ron a škola to nejde moc dohromady. "Ty jsi bájný Frodo viď?" ozval se Fred od stolu. "Ano vy mne znáte?" nechápal Frodo. Sedli si k nim ke stolu a dali se do řeči. Ale z hluku je vytrhlo Brumbálovo zabušení do stolu. V sále nastalo hrobové ticho. Hagrid už v síni byl připraven dříve než Frodo s Harrym. Konečně byli v sále všichni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama