"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Šílené patálie Tří světů kapitola 6- Příchod Dobbyho

14. září 2017 v 16:17 | Eleanore Samathe Lune |  Crazy mess of Three Worlds

Harry se prudce vzbudil uprostřed noci s vyděšeným výrazem. Nad ním stálo cosi divného a drobného. Chvíli zíral s vyvalenýma očima. Dobby začal nadšeně skákat na Harryho posteli. "Konečně jsem vás našel pane Pottre!" jásal Dobby. "A kdo jsi ty šašku?" nedalo Harrymu. "Já jsem domácí skřítek Dobby k vaším službám pane Pottre." pronesl nadšeně Dobby. "Domácí skřítek?" Harry vykulil oči ještě více "A k mým službám?" to už nechápal vůbec. "Ano můj pane slavný Harry Pottře. Tvůj a Froda." dodal. Frodo, který spal na posteli vedle Harryho se též vzbudil a hned na to Ron. Všichni hleděli na Dobbyho. "Dobby?" divil se Ron. "Ano Rone?" usmíval se Dobby. Frodo a Harry se ještě více nechápavě otočili na Rona. "Ty ho znáš?" pronesli oba naráz k Ronovi.


"No, um ano. Byl domácím skřítkem naší rodiny přeci Harry." pronesl Ron rozespale a zívl si. "A jak to, že jsem o něm nic nevěděl?" zaprotestoval Harry. "Tento svět ti měl být utajený pro tvou ochranu. Ten jehož jméno je zakázané vyslovit chce zabít tebe i tvého bratra Froda, víš Harry? Vy dva jediní jste tehdy přežili to proto jste v tomto světě tak slavní. Jen vaše rodiče to tehdy nepřežili. Váš jediný živý příbuzný je váš děda Hagrid. Ale nakonec jsi v tomto světě. Hagrid tě přivedl do Bradavic, ale to už víš Harry." vysvětloval Ron. "To proto máš na čele tu jizvu a Frodo na ruce." dodal Ron. Harrymu se při těchto slovech chtělo plakat.

Ano jejich rodiče byli mrtví. Začali mu téct slzy a Frodovi též. Byli deprimovaní ze ztráty svých rodičů.Nakonec všichni ještě padli do tvrdého spánku. Noc temná a chladná a oheň v krbu hořel. Plameny života a smrti. Plameny naděje,bolesti,smutku,žalu,poznání,ztráty.,přátelství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama