"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Šílené patálie Tří světů kapitola 7- Ukradený trůn

14. září 2017 v 16:19 | Eleanore Samathe Lune |  Crazy mess of Three Worlds

Harry s Ronem a Hermionou vešli do mínosti. Celá "třída" už byla připravena na výuku. Učitelem byl faun Tumnos. Posadili se. "Tak vám budu vyprávět o své zemi a svém světě." řekl Tumnus. "V našem světě je vládcem král Aslan a můj svět je Narnie. Ano původem jsem z Narnie a mám vás učit historii a celkově vyprávět o tomto světě a i doučovat." dodal učitel. "Jenže trůn ukradla Aslanovi Ledová královna čarodějnice co o sobě tvrdí, že je právoplatná královna Narnie, ale to není pravda právoplatný král Narnie je jenom Aslan." dodal a pokračoval dál co si žáci zapisovali zápisky do sešitů. "V Narnii jsou stále války omoc a o zničení Ledové královny co ukradla Narnii a ovládla ji svými čáry máry kouzly a černou magií.


Harry hned chctěl vyzvat Ledovou královnu k boji, ale ta myšlenka ho přešla hned po tom když siuvědomil, že moc prozatím čarovat neumí. Mrzeloho to. "A kdo je Aslan? " pronesl Ron v minutách ticha. Tumnus s celou třídou se na něj otočili. "Aslan je mluvící lev. Král Aslan bych prosil." zamhouřil oči Tumnus a zakašlal. "Jak se dá dostat do té Narnie?" hned na to se zeptal Harry s jeho bratrem Frodem k Tumnusovi. "No to je tajné. Dá, ale nesmí se o tom mluvit." zamračil se Tumnus. "Jaké bytosti tam žijí? Jaká magie se tam používá?" přidala se Hermiona s úsměvěm. "No to je složité. Hodně složité o tom později.

Hodina zrovna skončila a další hodinu vedl Legolas. Další hodina je hodina šermu s Legolasem, že? Přemýšlel Harry nahlas. Ano odvětil zamyšleně až vyděšeně Ron a Hermiona se zasmála Ronovýmu výrazu ve tváři. Frodo zrudl. Legolas se mu líbil tvrdil, jak moc je Legolas sexy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama