"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Šílené patálie Tří světů kapitola 8- Lucinka a Tumnus

14. září 2017 v 16:20 | Eleanore Samathe Lune |  Crazy mess of Three Worlds

Skončila hodina šermu. To Froda mrzelo protože se mu Legolas velmi líbil. Právě měli volno a Lucinka se procházela po zahradě Bradavic když narazila na pana Tumnuse. Začervenala se. Tumnus se Lucince líbil. Avšak byl to její učitel a Lucinka byla ještě moc mladá. Ale to ji nebránilo v tom mít pana Tumnuse tolik ráda. Vlastně jí její věk nebránil v ničem. Kouzla a látka ji šla. Lucinka měla nejlepší kamarádku Hermionu a Zuzana zase Ginny. Petr si rozuměl z Harrym i Frodem a Edmund s dvojčaty. Všichni dohromady byli tedy pěkná sebranka. Museli vše prozkoumat a vše co se šustlo vědět. Byli mladí a zvídaví. Chystal se kouzelnický velikonoční ples. Měl být druhý den večer. Kluci se styděli především Frodo každý zval své vyvolené dívky, ale on chtěl tančit s Legolasem. A Lucinka byla nejvíce bojácná a vyzvala k tanci Tumnuse.

Tumnus souhlasil. Harry chtěl tančit s Ginny a Ron se Zuzanou a Frodo s Legolasem. Jo vážně dokonale zběsilá mladá sebranka. Legolase oslovil Frodo a Legolas s úsměvem souhlasil. Frodo nedokázal skrýt moc to jak Legolase miluje. Harry se zadíval do Ginny. Ginny byla plachá dívka, ale též souhlasila. A Zuzana sbalila Rona takže všichni spokojeni. Hagrid zase chce tančit s Klofanem. Brumbál chce tančit s Gandalfem, ale tito dva jsou jen nejlepší přátelé. Ale sranda musí být i kdyby na pohřeb nebylo. Takže se v Šílených patáliích rozhodli tančit ze srandy spolu aby ostatní pobavili.

Nastal druhý den a všichni byli nesví. Všichni nebyli úplně ve své kůži. Báli se? Ano nervozita stoupala čím dál více se blížil večer. Jo Bradavická sebranka. Když začal večerní ples tak zrovna zaútočil Lord Voldemort na Bradavice. S Belatrix a Luciusem a celou svou tlupou temných čarodějů a čarodějnic. Studenti se museli začít bránit, ale první ročníky byli rychle převedeni do podzemí Bradavic protože ještě nebyli tak zkušení. Tedy Harry s Frodem museli být ve středu pozornosti a tak začali po Voldemortovi metat blesky rudé a fialové barvy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama