"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Šílené patálie Tří světů kapitola 9- Jiný svět

14. září 2017 v 16:21 | Eleanore Samathe Lune |  Crazy mess of Three Worlds

Do této patálie přiběhla Hermiona s Ronem. Voldemort sejmul Rona a hned na to Froda. Hřbitov? Co? Kde to jsme? Pronesl hned zdešeně Ron. Frodo: No na hřbitově kde jinde a zasmál se. Ron: Toto není moc vtipné a kde máš bratra Harryho? Frodo: No to nevím je to tu podivné to máš zase pravdu pronesl Frodo. Ron: Jak jsme se sem dostali? Frodo: Já si jen pamatuji to že mne sejmul nějaký blesk a pak jsem se oběvil zde. Ron: No to jsme dva mne sejmul zelený blesk s fialovou a tebe? Frodo: Mne zase rudý s fialovou, ale co vím byli jen fialové a rudé blesky kde se tam vzal ten zelený? Od koho? nechápal Frodo když nad tím tak přemýšlel. Ron: Co? Od koho mohl být? A potom se Ron začal zděšeně krčit celý rodý a zelený v obličeji. Za Frodem se objevil obří černý pavouk. Frodo se prudce otočil za sebe až upadl. :A toto tu kruci dělá co? Co je to? divil se Frodo. :Toje obří pa-pa-pavouk zakoktal vyděšeně Ron k Frodovi.

Najednou se nad nimi otevřela dimenzionální brána a objevila se šílená Belatrix se svým božím šíleným smíchem a hned na to Lucius Malfoy. A už se vyděsili úplně nejvíce. Co vy tu děláte? Kurva. Přemýšlel potichu Ron. Začali kolem nich létat koule ledu a mezitím blesky. Lucius měl zelený blesk a už bylo jasno. Takže Rona sejmul Lucius a Voldemort Froda. Najednou dimenzionální bránou proletěl Harry a Hermiona na koštětích a popadli Rona i Froda a rychle proletěli zpět zavírající se bránou. Uff. Oddychl si Ron a hned na to Frodo. My jsme naživu? Vykoktal Ron k Harmioně. Ano jste ještě naživu. Odvětil Harry k obou dvoum. Uff. Ale málem bylo úplně po vás. Pronesla starostlivá Hermiona.

Po boji šli do umýváren pozdravit Uršulu při koupání a šli po hojné večeři spát. Uršule se líbil Harry ale Harry odmítal chodit s duchem. A navíc byl zamilovaný do Ginny. Takže Uršula měla smůlu no. Navíc na uplakanou a ufnukanou Uršulu Harry neměl nervy. Měl mnoho práce v Bradavicích na to se starat o ducha. Musel zachránit Bradavice to byl jeho úkol. Zachránit všechny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama