"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Temná romance část 1- Růže, která pláče krev

15. září 2017 v 13:22 | Eleanore Inkake Samathe Lune |  The dark romance

Seděla na hřbitově u hrobu své lásky a z očí ji tekli slzy. V ruce svírala žiletku a do kůže ryla jeho jméno. Bolest taková bolest na srdci. Avšak ji nebylo dovoleno za ním odejít. Ne ještě ne. Ještě musela žít na tomto světě v žalu a bolesti. Každý den mu na hrob nosila černé a rudé růže. Růže, která pláče krev. Byla smutná, ale musela žít dál. Milovala ho. Před dvěmi lety spáchal sebevraždu. Byl nemocný trpěl bipolární depresí. A tak nakonec spáchal sebevraždu. Avšak ona má minimálně dvacet poruch dohromady a nálady se ji též střídají jako ponožky. Měsíční fáze tak i během dne sto krát jiná nálada. Avšak na jeho hrobě tráví celé dny. Toto ji srazilo definitivně. Kdyby byla, alespoň medium říkala si zoufale. Bez něj její život skončil. Největší tragédie jejího života byla jeho smrt. Smrt své lásky.

Snažila se na tu bolest zapomenout, ale marně. Seděla opět tak u jeho hrobu a přemýšlela nad životem a smrtí. Její život byl utrpení. Nechtěla na něj zapomenout v jejích vzpomínkách žil. Když ji ani smrt nechtěla tak se ji v hlavě zrodil plán a nápad. Pokusí se o evokaci a ta je když se nepovede smrt je jistá. A ona věděla, že toto je složité a hodně nebezpečné, ale o to šlo. Rozhodla se upsat duši Ďáblu. Avšak to on ji zachránil život než to udělal. Rozhodla se, že upíše svou duši a udělá ze sebe démona a vlastně se svým způsobem zabije a pak se vrátí a zabije každého kdo ji kdy ublížil. Takže vlastně sebevražda bez sebevraždy. Chtěla začít znovu a jinak a lidi ze srdce nenáviděla za to co ji udělali. Chtěla se pomstít za něj a za sebe, ale ne teď jako člověk. Jako člověk byla moc slabá. Rozhodla se stát se krvelačným monstrem bez citů. Krutou.


Tak to dopadá když lidé člověka úplně zničí. Když člověk člověka dožene k šílenství. Když z hodného,milého,usměvavého člověka co každému pomohl lidé udělají sebevraha a šílence. Ano bývala taková než z ní lidé udělali úplnou trosku než ji rozložili psychiku tak, že už to více nejde. Pomsta bude nádherně sladká až poteče jejich boží krev. Ano poteče krev a hodně krve. Tak dopadají hodní lidé co pomáhají každému jak mohou a oni tu osobu nakonec okradou, pomluví, znásilní či div nezabijí. Pak ta osoba zaleze mezi čtyři stěny a přestane vycházet mezi lidi z těžkého strachu z nich. Uzavře se do sebe a přestane komunikovat ze světem. Jenže po několika měsících ti začne z té samoty hrabat a zešílíš ještě více a nakonec se začneš věšet, předávkuješ se léky či skočíš pod vlak nebo někteří pod metro.

Je neuvěřitelné co lidé mají za divný způsob zábavy a humoru hrát si s lidskou psychikou a ještě se tomu smát. Jo máte vážně blbou zábavu pitomí lidský červy. Podřadná rasa co by měla vymřít navždy. Paraziti. Ano a od toho jsme zde my démoni,upíři,vlkodlaci. My čistíme svět od špíny jako jste vy lidé a vaše teplá krev je vážně moc chutná a lahodná až mám hlad. Ale teď k té dívce. Po smrti své lásky a po tom jak ji zničili lidé se zbláznila. Chvíli byla v psychiatrické léčebně avšak uměla nosit svou masku dokonale takže ji po měsíci propustili. A pak opět sedávala u jeho hrobu s žiletkou v ruce. Láska co ji mučila.

K večeru odešla domů a vlezla si do vařící vody při svíčkách a otevřela svůj lexikon magie a začala studovat démony,upíry a evokaci. A už bylo rozhodnuto upíše duši Luciferovi vládci Abbysu. A udělá ze sebe démonického upíra. Ano stane se démonickým upírem...A už měla i den kdy to udělá hned co se vyspí. Típla cigaretu a osušila se a lehla si do postele. Opět nemohla spát, ale po pěti hodinách konečně usnula. A probudila se až v sedm večer. Už měla v hlavě i místo. Tak se oblékla do svých černých šatů a černého kabátu a sbalila si věci. Svíčky,byliny,pentagram, převrácený kříž a vše možné a nakonec skalpely. A vyrazila...

Ano kam jinam by šla než na hřbitov k jeho hrobu. Vyrila do země pentagram a na každý cíp položila svíci a na jeden z cípů položila kříž potřísněný svou krví a na jiný zase pentagram též postřísněný svou krví. Vyndala papír a skalpel a sedla si na jeho hrob. Proříznula skalpelem tepnu a svou krví napsala své přání na papír potom si zapálila cigaretu a poslouchala své zběsilé srdce a sledovala ty stříkance své krve. Stoupla si a šla do prostřed pentagramu vyrytého v matičce zemi. Zapálila svíce na cípech pentagramu a papír podpálila. A v tu chvíli padla k zemi mrtvá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama