"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Temná romance- Krásná Elizabeth

15. září 2017 v 13:26 | Eleanore Inkake Samathe Lune |  The dark romance

Upíří princezna Elizabeth žila na zámku v horách se svou rodinou. Pocházela z rodu Lugara. Měla v sobě šlechtickou krev. Královskou. Byla to čistokrevná královská upírka. Byla velmi překrásná avšak její srdce bylo z ledu. Lovila po nocích. Ano milovala lov avšak byla velmi obávaná a krutá. Neznala nic jako pocit lásky či mít někoho rád. To tato princezna neznala. Její nelítostná povaha budila v lidech strach. Milovala to. Hlavně když cítila kolem sebe strach. Krmila se jak lidskou krví tak i lidskou energií či emocemi. Lovila jen lidi zvěř ji nechutnala. Zvěř pro jeji krev nebyla dost dobrá. Byla to upíří démonka silná a mocná.


Její blond dlouhé vlasy a rudé oči ji svítili z bledé tváře. Platilo pro ni pravidlo ani kapička nazmar. Byla oslnivá a elegantní dáma. Uměla se chovat ve společnosti. Přezdívalo se ji Krvavá Lady. Za bouřlivých nocích stávala na skále a hrála si s blesky a větrem a deštěm. Milovala metání blesků a blesky zapalovala vesnice i města. Byla to zábava v té nudné věčnosti. Pocházela z ranného středověku z 11. století. Je jí tak 800 let. Ale vzhledově vypadá na 18 let.

Ráda za děštivých nocí chodila na hřbitovy a opuštěná místa. Milovala stará místa. Jak staré hřbitovy tak straré rozpadlé budovy a hrady. Kdo by řekl, že je spíše samotářský upír. Každý druhý upír touží po společníkovi do věčnosti, ale ona ne. Měla ráda samotu. Ticho či bouře a déšt. Hrávala na housle a klavír. Po nocích na hřbitovech psala básně a povídky. Možná se cítila osaměle, ale nechtěla si to přiznat.

Nakonec její srdce bylo proraženo kůlem....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama