"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Temná romance- Mrtvá duše

15. září 2017 v 13:24 | Eleanore Inkake Samathe Lune |  The dark romance

Když ho potkala nebyla si toho vědoma. Tak nějak to lidské děvče netušilo co on je zač. Ano neměla ponětí o tom do koho se zamilovala. Leonardo Goron. Byl to krásný mladý krasavec avšak nebyl to člověk, ale to lidé nepoznali. Lidé to nemohli poznat. Byl z královské upíří rodiny z klanu Morgenw. Lousie jest jméno toho mladého děvčátka. Avšak i on se do ni zamiloval. Byl mladý a gentlmen. Nikdy se k tomuto sirotku nikdo nechoval tak dobře jako Leonardo. Ano Leonardo sekni choval tak jak to ona neznala. Povídali si po lesích pod hvězdnou oblohou a protančili spolu noci po loukách.

Byla s ním tak štastna jako nikdy před tím. Milovali se tuze avšak potom k tomu došlo. Jednu noc spolu opět seděli při noční Luně a on ji proměnil. Vzal ji duši. Ano proměnil ji ve svou milovanou družku. Stala se z ní překrásná upírka. Po proměně se začala oblékat do černé a rudé. Líčit se v gothic stylu a též oblékat. Byla naprosto sexy. Byli moc krásný pár. Jeho rodina ji prvně moc nepřijali, ale potom si zvykli na nového člena rodu, ale museli se vzít dle jejich zákonů.


Nevadilo jim to. Byli ještě rádi za to, že se mohli vzít. Vzala si dlouhé černé šaty a černý závoj přes obličej. Její havraní vlasy byli pod ramena. Nalíčila si černou tužku na oči a rudo-černé stíny s černou rtěnkou. Její dlouhé černé nehty co vypadali jako drápy byli též černé. A vzala si černé sítované punčochy s platformami. Byla to drobná upírka a on o hlavu větší, ale její drobná velikost nerozhodovala o její nadměrné síle. Dostala dar temnot, ale užívala si to. Není pravda, že upíři nemají city.

Upíři mají větší emoce a city než lidé, ale umí být i krutí a nelítostní až chladní. Ano je to tak. Upíři jsou hodně citliví. On měl dlouhé bílé vlasy a rudé oči. Též se oblékl do černého saka a černých společenských kalhot s černou košilí a rudou kravatou. Celý rod je doprovodil na místní hřbitov u lesa. Tam se vzali. Potom celý rod i s nově přijatým členem roduse rozběhli hromadně po městě a celé ho vyvraždili. Ano na její počest padlo celé ono město. Od té doby se tomuto městu říká Město z kostí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama