"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Upír a psychiatr

16. září 2017 v 1:26 | Eleanore Inkake Samathe Lune |  Fanfikce bez pokračování

Byl jeden upír. Lestat. A ten byl dlouho zavřený v rakvi na hřbitově. Za to, že probudil Akashu královnu upírů. Za to byl za trest zavřený po několik staletí. Uvězněn v hrobě. Nakonec se z něj nějak dostal a ocitl se v době, kterou neznal. Zajímavá hudba hrála z jeho bývalého domu. Tak šel tam. Potkal tam kapelu, tak jim prozradil co je ve skutečnosti. Nevěřili mu, ale on je přesvědčil. Vyděsil je. Nakonec začal hrát u nich v kapele. Prozradil celému světu, že upíři existují. Zradil celý svůj rod. Už se nechtěl stále skrývat.

Ale někdo z lidí mu nevěřil a poslal ho k psychiatrovi, že je to šílený magor. Musel k němu jít. "Dobrý den pane Lestate. Posaďte se." pronesl psychiatr. Lestat na něj čuměl jako péro z gauče, nebyl na toto zvyklý. Vůbec netušil co to psychiatr je. Nakonec mu psychiatr znovu řekl "Posaďte se" a ukázal na židli. Lestat ještě trochu váhal, ale nakonec si tedy sedl. "Dobře" pronesl psychiatr. Lestat vůbec nechápal, která bije. Byl zmatený.


"Takže vy si o sobě myslíte, že jste upír?" začal psychiatr. "Já jsem upír!" pronesl hrdě Lestat. "To si vážně myslíte?" psychiatr se divně díval. "Já to vím" a ukázal své špičáky ostré jako břitva a zrudly mu oči. Nasral se a prokousl mu krk a dal mu svou krev. Proměnil ho v upíra. Celková proměna trvá tři až čtyři dny. Takže z psychiatra ještě nebyl úplný upír. Ale Lestat věděl své o proměně. A ten podivín mu byl víte kde. Takže klidně odešel.

Když vyšel na ulici spatřil ji. Akashu. Ta už mu lezla krkem. Musím jí zabít, říkal si v duchu. Ale zatím musel hrát její hru. Nesměl vypít poslední kapku její krve, jinak by zemřel. Byl zamilovaný do jiné dívky. Do mladé Lenawe. Její teta se obětovala a povedlo se jim zničit Akashu. Sice Lenawe přišla o tetu, ale pro jejich lásku se obětovala. Lestat proměnil svou lásku Lenawe v upírku. Když se pak potulovali městem, tak potkali šíleného psychiatra na lovu. "Tak už věříte?" smál se Lestat psychiatrovi. Psychiatr na něj hodil vyjevený výraz a raději zmizel. Lestat a Lenawe jsou spolu doteď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama