"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Vampire Sisters - True blood - 3.kapitola- Podivnosti neznáma

14. září 2017 v 20:40 | Eleanore Samathe Lune |  Vampire Sisters - True blood

Ta dívka žije v hrobě. Je nemrtvá. Jako upír už se narodila. Je prvozrozený upíří démon.

Miluje noc a nechodí na světlo. Žije i ve svém zámku. V podzemních chodbách. Byla královna upírů. Nádherná a úžasná. Měla rudé oči a bílou kůži, dlouhé nehty na černou. Nosila smuteční černé viktoriánské šaty či rudé dlouhé elegantní šaty pro tu dobu. Měla rudo-černé dlouhé vlasy, které ji lemovali obličej. Procházela temné chodby svého paláce když ji zahlédla. Ostré zuby, ale tak překrásná! Dlouhé černé šaty a krvavý úsměv.

Podivnosti neznáma? Ani nevěděla jak se tam ocitla! Ale hned poznala, že je to nějaký vznešený upír. Pod ní ležely mrtvé lidi. V kaluži krve. Byla skoro půlnoc. Eleanore nevěděla jak se tam ocitla ani kde přesně je a ani koho přesně vidí. Ale jelikož byla gothička a zajímala se o magii, a různé bytosti i bohy, démony věděla zhroba co je před ní, ale netušila, že je to osobně Rašmala Kain. Netušila, žese setkala se svou vyvolenou na to o čem ještě neměla ani páru. Moc si přála být upír. Démonický upír.
Ona na ni chvíli zírala, ale nekonec se po ni vrhla. Ano to Rasmala si ji přivolala do svého paláce. Už dávno si ji vybrala jako společníka na věčnost a svou pokrevní sestru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama