"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Vampire Sisters - True blood- 4.kapitola- Pouto krve

14. září 2017 v 20:42 | Eleanore Samathe Lune |  Vampire Sisters - True blood

Kousla ji do krku a pak ji dala svou prvotní upíří a démonickou krev. Potom ji zavřela do černé rakve a zapálila pět sícnů okolo rakve. Křeče v celém těle. To jen tělo postupně umíralo a srdce přestávalo bít. Po čtyřech dnech v černé tmě ji pustila z temnoty rakve. Zkontrolovat jestli už je proměna úplná. A byla. Eleanore měla ukrutný prvoronozecký hlad. Rašmala ji už připravila jídlo. Tak dvacet lidských obětí na najezení. Eleanore jen co ucítila pach pro ni neznámý šla po čichu a našla své jídlo. Hned se vrhla na první obět. Byla pořezaná. To cítila krev.Ano cítila tu vůni lidské krve až z toho mám absták na krev.

Takhle vysála všech zhruba dvacet lidských životů. Eleanore měla krátké rezavo-černé vlasy a byla už tehdy gothic takže ted se v tom ještě více vyžívala. "Víš vůbec kdo jsem?" ptala se Rašmala. "Upír?" pronesla Eleanore s úsměvěm. "Ano to je pravda, ale jaký? Přesněji?" dodala Rašmala. "No vždy jsem chtěla potkat Rašmalu Kain královnu upírů." pronesla zamyšleně Eleanore."Já vím.Já vím..." zasekla se Rašmala. "To jsem totiž já." dodala zamyšleně.

Kdyby nemrtvý mohli dostat infart tak by ho Eleanore právě dostala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama