"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Vlčí anděl

18. září 2017 v 13:36 | Eleanore Samathe Lune |  Pŕíběhy bez pokračování

Ve světě Angora Weil jsou andělè, víli atd. Ve světe Madora Gewra zase vlkodlaci a démoni. No a vlčí anděl jménem Samwe je jediný svého druhu. Je potomek anděla a vlkodlaka. Je krásný. Je to bílý vlk s černými křídly a rudýma očima. Ale v lidském světe vypadá jen jako bílý vlk s černými oči. Působí jako relativně normální vlk jen jeho jídlo jsou lidé a rostliny. Je přátelský, ale díky krvy vlkodlaka i agresivní lovec noci. Byl kouzelný. Díky tomuto potomkovi se svět Angora Weil a Madora Gewra usmířili a spojili. A tak po tisícitiletí vznikl Nový svět Angelos Demonica. Tento nový svět obývali všichni z obou teď už zaniklých světů. Jeho otec se stal králem a jeho máma královnou světa Angelos Demonica. Jeho máma je anděl a jeho otec vlkodlak. Je to dítě jak dne tak noci.Svět vypadá zajímavě. Cerné hory a skali, útesy rudé krvavé moře a místo vody krev, barevné obří květiny a rostliny, větší než oni, něco na způsob stromů. Ale dle jejich podmínek. Jejich svět se nacházel v prostorech Koveny. Což je místo na způsob astrálu. Kdo ví co je astrál dokáže si představit jaký zhruba prostor to je. V prostoru Koveny je hrozně moc světů a jsou průchozí. Jako v astralu. Jen Kovena je z lehké části hmotný to astrál ne. Takže vážně jen na jeho způsob. Ano je to obří prostor. Angelos Demonica byl jeden z mnoha. V Kovenu bylo tak třista tisíc světů a to jen minimálně. Jelikož je na způsob astrálu tak si tam po smrti či když víš jak můžeš vytvořit vlastní svět totiž. Proto je zde tolik prostorů a světů.

Třeba ve městě duchů jsou upíří duše, duše lidí, a přízraci. Ve světe Abyleus je sám Ďábel pánem. Dle lidského světa peklo. Odtud pochází Lilith atd. Lilith je svým způsobem ďábel ženského pohlaví. Ve světe Grossa jsou zase mořské panny, víli, čarodějnice. A je jich hrozně moc. Vlčí anděl pocházel odnikud. Prostě byl stvořen. Tak nějak se jen narodil. Prostě jen vznikl, ale má možnost rozmnožit svůj rod. A vytvořit si vlastní svět. Či může stvořit úplně novou rasu, která zatím neexistuje. Tyto bytosti rádi utíkají ze svých světů do toho lidského a kradou jim těla. Pozor tyto bytosti mají svou vlastní mysl. Ale existuji i bytosti co si neuvědomují svou existenci. Je mnoho bytostí.

Samwe se rozhodl pro obojí. Chtěl vytvořit nejmocnější rod. Chtěl se rozmnožit s každou bytostí i hybridy. On sám je hybrid. Avšak on bude slabší no možná. Přeci jen je prvorozený a jedináček. Vytvořil tedy mocný rod. Hodně mocný. A on mu vládl. Za královnu zvolil Lilith. A dal se na stranu své temné stránky a tak vyhubili lidstvo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miroslav Miroslav | 19. září 2017 v 18:47 | Reagovat

Máš to moc krásně napsany :-)

2 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 19. září 2017 v 19:10 | Reagovat

Dekuji

3 Petra(Mya) Petra(Mya) | E-mail | 19. září 2017 v 19:29 | Reagovat

Je to úžasné 😱😱

4 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 20. září 2017 v 1:04 | Reagovat

[3]: dekuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama