"Chtěl byste, abych vás zabil hned teď? Nebo chcete ještě pár minut na to, abyste si napsal epitaf?" - Severus Snape (Relikvie smrti)

Vzhůru k oblakům jako pták

15. září 2017 v 14:09 | Eleanore Inkake Samathe Lune |  Pŕíběhy bez pokračování

Byl začátek podzimu když se potkají. Anny Moren a Belle Sow. Dlouho si psali na seznamovací seznamce. Líbí se jedná druhé. Ale teď se mají shlédnout osobně. Jak to bude? Anny Moren je gothic girl a Belle Sow je relativně normální děvče. Anny Moren jé 17 let a Belle Sow je 19 let. Belle Sow je tajemná a též píše povídky, básně jako Anny . Seznámili se přes povídku Anny Moren s názvem Vzhůru k oblakum jako pták. Ta povídka se líbila Belle Sow. Tak se ji ozvala na té stránce. Začali si psát a zjistili že si moc rozumí. Milující se. Zatím se neznají osobně, ale teď přišla ta chvíle osobního shlédnutí. Moc se těšili až se konečně uvidí. Anny Moren si oblékne černé kalhoty a černé triko s rudou lebkou a vyrazila ven. Po cestě koupila rudou růži a malý dárek pro ní. Pro svou lásku. Přijede za ní na týden o podzimním prázdninách.1. Den. Belle přijela ve tři odpoledne. Anny Moren ji dala růži a ten dárek. Byl to náhrdelník s růži, lebkou, srdcem. Objali se a polibili na ústa. Konečně byli štěstím bez sebe. Belle Sow měla růžové oblečení a blond vlasy. Typická barbie. Gothic a barbie? Uvidíte dále. Šly k Anny domů. Aby si tam Belle dala věci z cesty. Když došli k Anny Moren domů tak si tam Belle dala věci. A přemýšleli co budou dělat. Tak si dali něco k jídlu a chtěli kouknout na film. Tak Anny pustila Vranu. Nejznámější gothic filmy. Pustila první díl. Jelikož Belle toto moc neznala tak byla vydesena a bylo to zajímavé. Nakonec se jí to začalo líbit. Shledli všechny čtyři díly po sobě a šly spát.


2. Den. Vzbudili se a polibili se. Pak se malovali tak dvě hodiny v kuse. Pak si dali snídani dvě koblihy s kakaem. Pak si šli dát koupání společně. Anny rodiče býli v práci. Po koupání společně pří svickach se oblékli Anny do svých temných šatů a Belle do růžové a dlouhé blond vlasy do culiku. Udělala si fialové stíny s černou tužkou na očí a Anny zase krvavě rudé stíny a černou rtenku. A Anny už věděla kam ji vezme na hřbitov. Ano na svůj milovaný hřbitov. Vzala ji za ruku a polibili se. Sáhla ji na zadek.
Tak se tedy šlo na hřbitov. Belle neví kam ji chce Anny vzít. Takže byla z onoho místa trochu vydesena. Ale líbilo se ji tam. Ten klid a ticho. Postupně začala mít ráda gothic styl a vše okolo toho. Anny ji zasvetila do svého světa. Milovali se mezi hroby a i na jednom hrobě na hřbitově. Byla to krásně temná romantika.

3. Den. Anny chce jít na gothic kapely na koncertě. Tak vzala Belle na koncert. A tak se oblékli. Belle chtěla obarvit vlasy na černou a fialovou. Černé vlasy a fialovou patku. Chtěla aby ji Anny ostrihala a obarvit. Tak Anny souhlasí. A že se před koncertem půjde nakupovat nějaké temné oblečení. Chtěla Belle. Z barbie se díky lásce stává gothic girl. Ano je to tak. Z Belle Sow se postupně stává gothic. Začíná se jí líbit temné oblečení a věci hudba či temné filmy. Začíná se měnit. Hodně prudce. Velká změna. Tak šli nakupovat gothic věci. Líbilo se ji to. Na koncertě spolu tančili. A užili si to.

4. Den. Šli na hrad. Byla tam sermirska přehlídka. A ukázky boje s mečem. Takže se oblékli obě už obě do gothic stylu celé v černém. Černé vlasy a stíny černá rtenka na ústa atd. Už obě v gothic styl. Průběhu času se z Belle Sow stala gothic girl jako byla Anny. Kdo by to řekl? Že? Ale je to pravda. Na hrad plavali lodí přes jezero. Dvě smrtky na hard xD. To byla jízda všechny lidé na ně koukali jako na blázny, ale Anny už byla zvyklá zatímco Belle ne. Tak se drželi za ruku a pusinkovali se. O to více na ně koukali jako na blázny. Ale jim to nevadilo. Dorazili k hradu na souboj v šermu. Anny kdysi dělala šermu. Takže se chtěla podívat a využívá situace.

5. Den. Zůstávají doma. Odpočinek. Po zábavě. Koukali opět na film. Tentokrát na Gothika. Horror s duchem. Též oblíbený gothic film. Poté na Krev jako čokoláda. Zase film romantický o vlkodlacich. Takže filmový den.

6. Den. Halloween. Takže i večerní halloween párty u Anny kamarádů. Takže vymysleli co na sebe. Vymysleli dobrý kostýmy. Ale předtím šli na hřbitov a koukali opět na film . A večer šli na halloween párty u Anny kamarádů. Ty se rozhodly jít do města a pak udělat magickou věc. Rituální obřad. Ano její kamarádi se rozhodly udělat magickou věc. Chtěli přivést démony na lidský svět. A i samotného ďábla na lidský svět. A též jeden z nich byl vlkodlak. A kamarádky chtějí být vlci. Takže tak. Po městě desili lidi a pak šli na opuštěné místo od lidí . Na louce uprostřed temnoty a lesů. U jezera. Přešli k rituálu. Ze začátku šlo vše hladce. Jen tak v půlce rituálu se něco posralo. Nakonec všichni zemřeli.

7. Velký pohřeb.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama